HAKKIMIZDA |HİKAYEMİZ |YÖNETİM | SMART KÜLTÜRÜ | ÜYELİKLER

HAKKIMIZDA

Anahtar teslim kurulum hizmetleri, GES yatırımları ve PV modül üretimi alanlarında Avrupa'nın önde gelen entegre güneş enerjisi şirketlerinden Smart Energy olarak, ticari ve perakende kullanıcılarına geniş yelpazede güneş enerjisi çözümleri sunmaktayız.

2009 yılında kurulan ve merkezi İstanbul’da olan şirketimiz; Türkiye, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Almanya, İsviçre, Ukrayna'da bulunan ofisleri ve Gebze’de 23.500 m² alan üzerinde kurulu üretim tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gebze, Kocaeli’deki üretim tesisimizde arazi ve çatı güneş enerjisi santrallerinde kullanılmak üzere kristal silikon hücre bazlı yüksek verimli fotovoltaik güneş paneli üretilmektedir.

Yıllık 1000 MW üretim kapasitesine sahip, 23.500 m2 kapalı alana kurulu son teknoloji otomatik üretim hatlarımızda Multi Busbar, PERC, Half-Cut Cell ve Bifacial teknolojileri kullanılarak, güneş paneli üretiminde yüksek verimlilik elde edilmektedir.

Yıllık 1000 MW kapasiteye sahip, 23.500 m2 kapalı alana kurulu son teknoloji otomatik üretim hatlarımızda Multi Busbar, PERC, Half Cut Cell ve Bi-Facial hücre teknolojileri kullanılarak hem standart hem de cam-cam güneş paneli üretiminde en yüksek kalite standartlar sağlanmaktadır. Smart Energy olarak, Türkiye, Romanya, Yunanistan ve Bulgaristan'da toplamda 100 MW'ın üzerinde kurulu güç ile işletmesini üstlendiğimiz güneş enerjisi santralimiz mevcuttur. 2020 itibariyle 60 MW güneş enerjisi santrali yatırımımızın kurulum süreci devam etmektedir.

Firmamız hem arazi hem de çatı üzerine yapmış olduğu çoğu büyük ölçekli 500 MW’ın üzerinde kurulum ile güneş enerjisi santralleri inşasında yılların deneyimine sahip bir çözüm ortağıdır.
VİZYONUMUZ Yenilenebilir enerji alanında Avrupa’nın önde gelen yatırım ve mühendislik firmalarından biri olarak vizyonumuz; değer mühendisliği çözümlerine bağlı kalarak, müşteri ve yatırımcılarımıza en iyi hizmeti verecek bir şirket kültürü oluşturmaktır.
MİSYONUMUZ Güneş enerjisi sektöründe etki yaratan büyümeyi farklılaşarak gerçekleştirmek, paydaş değerlerini gözeterek sürekli kurumsal gelişimi sağlamak, yerli üretime katkı sağlayarak ekonomik kalkınmaya destek olmak, yeşil bir gelecek hedefiyle Dünya için değer üretmek.

BAŞKANIN MESAJI

Fark yaratmak istiyorsanız yaptığınız işin sizin için ne ifade ettiğine odaklanın. Biz, “değer” üretiyoruz. Biliyoruz ki geleceği bugün kuruyoruz. Yaptığımız işin ciddi bir sosyal sorumluluk olması bilinci ve yerli üretime verdiğimiz desteğin heyecanını taşıyoruz.

Yüzümüzü 1990 yılında güneşe döndüğümüzde, tüm hedeflerimizi ve hayallerimizi Türkiye üzerine kurduk. Mevcut sisteme yeni bir bakış açısı sunarak, enerji sektöründe global bir Türk markası yaratmak için yola çıktık. Kendimize olan güvenimiz, bilgimiz, kalite ve hizmet anlayışımızla temelleri sağlam bir yapı inşa ettik.

Temel gayemizin teknolojik ve AR-GE bazlı gelişmeleri takip ederek, çevreye ve insani değerlere duyarlı ürünler geliştirmek, gelecek nesillere daha yeşil bir dünya ve temiz enerji bırakmak olduğu yolculuğa çıktığımız günden beri heyecanla çalışıyoruz.
Smart Energy olarak kendi üretim ve yatırımlarımızın yanı sıra güneş enerjisi sektöründe yerini almak isteyen yatırımcılara da değer mühendisliğinden anahtar teslimi inşaat (EPC) hizmetlerine kadar pek çok alanda destek veriyoruz. Tüm bu süreçlerde en büyük başarımızın, yeşil bir dünyaya gönül vermiş tüm çalışanlarımızın takım bilinci ile hareket etmesi olduğuna inanıyorum.

Güneş enerjisini yalnızca kârlı bir alan değil, aynı zamanda bir sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Daha pek çok başarılı projelere imza atmak için, gelecek nesillerimiz için, iyilik adımları atarak güneş enerjisinin değerini anlatmaya devam edeceğiz.

Rahmetli babaannemin dediği gibi “gökten yağsın, yerden toplayasın”. Üretim gücümüz ve teknolojimizle, gökten yeryüzüne inen ışık huzmelerinin gücü ile dünyaya değer katıyoruz.

Güneşli günler bizi bekliyor…

Halil DEMİRDAĞ
SMART ENERGY YÖNETİM Kurulu Başkanı

BAŞARI ANAHTARLARIMIZ

Copyright © 2020 | Smart Energy - Tüm hakları saklıdır.