HAKKIMIZDA |HİKAYEMİZ | SMART KÜLTÜRÜ | ÜYELİKLER

HAKKIMIZDA

2014 yılında İstanbul’da kurulan Smart Güneş Teknolojileri, dünyanın en yenilikçi güneş enerjisi teknolojisi şirketlerinden biridir. Sürdürülebilir bir gelecek için edindiği cesur misyonu, inovasyon ve bilim yoluyla karbon arınımını hızlandırmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

Ar-Ge odaklı bakış açısı ile güneş paneli üretimi ve güneş enerjisi çözümleri sunmakta olan Smart Güneş Teknolojileri, dünya çapında 20 ülke ve bölgede yüzlerce müşteriye hizmet vermektedir.

Hizmet içerikleri;
• Finansman & Leasing Çözümleri
• Panel Üretim ve Tedariği
• EPC Anahtar Teslim Kurulum Hizmetleri
• Mühendislik Hizmetleri
• Proje Geliştirme
• İşletme ve Bakım Hizmetleri
• Elektrikli Araçlar Şarj Ağı Kurulum Hizmeti

Smart Güneş Teknolojileri, Türkiye'de Gebze, Dilovası ve Aliağa olmak üzere 3 üretim fabrikasına sahiptir.

2024 yılının 4. çeyreğine kadar güneş paneli üretimi için yıllık üretim kapasitesinin 2.9 GW, güneş hücresi üretim kapasitesinin 2 GW olmasını beklemektedir.

İşyerinde insan hakları alanında sorumlu şirket olarak sertifikalandırılmış olan Smart Güneş Teknolojileri 1.000 + çalışana sahip bir Güneş Ailesi’dir. Smart Güneş Teknolojileri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmekte olup 2023 yılında BIST50’de yer almaya hak kazanmıştır.
VİZYONUMUZ Sunduğumuz yenilikçi yenilenebilir enerji ve teknoloji çözümleri ile değer yaratarak geleceğin şirketi olmaktır.
MİSYONUMUZ Yeşil bir gelecek hedefi ve yüksek kalite anlayışı ile ileri teknolojiye dayalı “değer” üreterek yenilenebilir enerjiye yatırım yapmak ve paydaşlarımızın değerlerini gözeterek, sürdürülebilir kalkınmada etki ve farklılık yaratmaktır.

BAŞKANIN MESAJI

Fark yaratmak istiyorsanız yaptığınız işin sizin için ne ifade ettiğine odaklanın. Biz, “değer” üretiyoruz. Biliyoruz ki geleceği bugün kuruyoruz. Yaptığımız işin ciddi bir sosyal sorumluluk olması bilinci ve yerli üretime verdiğimiz desteğin heyecanını taşıyoruz.

Yüzümüzü 2009 yılında güneşe döndüğümüzde, tüm hedeflerimizi ve hayallerimizi Türkiye üzerine kurduk. Mevcut sisteme yeni bir bakış açısı sunarak, enerji sektöründe global bir Türk markası yaratmak için yola çıktık. Kendimize olan güvenimiz, bilgimiz, kalite ve hizmet anlayışımızla temelleri sağlam bir yapı inşa ettik.

Temel gayemizin teknolojik ve AR-GE bazlı gelişmeleri takip ederek, çevreye ve insani değerlere duyarlı ürünler geliştirmek, gelecek nesillere daha yeşil bir dünya ve temiz enerji bırakmak olduğu yolculuğa çıktığımız günden beri heyecanla çalışıyoruz.
Smart Güneş Teknolojileri olarak kendi üretim ve yatırımlarımızın yanı sıra güneş enerjisi sektöründe yerini almak isteyen yatırımcılara da değer mühendisliğinden anahtar teslimi inşaat (EPC) hizmetlerine kadar pek çok alanda destek veriyoruz. Tüm bu süreçlerde en büyük başarımızın, yeşil bir dünyaya gönül vermiş tüm çalışanlarımızın takım bilinci ile hareket etmesi olduğuna inanıyorum.

Güneş enerjisini yalnızca kârlı bir alan değil, aynı zamanda bir sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Daha pek çok başarılı projelere imza atmak için, gelecek nesillerimiz için, iyilik adımları atarak güneş enerjisinin değerini anlatmaya devam edeceğiz.

Rahmetli babaannemin dediği gibi “gökten yağsın, yerden toplayasın”. Üretim gücümüz ve teknolojimizle, gökten yeryüzüne inen ışık huzmelerinin gücü ile dünyaya değer katıyoruz.

Güneşli günler bizi bekliyor…

Halil DEMİRDAĞ
Smart Güneş Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı

BAŞARI ANAHTARLARIMIZ

Copyright © 2020 | Smart Güneş Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.
Data1