SMART ENERGY, GEBZE FABRİKASI’NDA SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞINI AĞIRLADI

Ocak 2021
"
Bakan Yardımcısı Dr. Dönmez Smart Energy’yi ziyaret etti
"

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Dr. Çetin Ali Dönmez Smart Energynin Gebzedeki fabrikasını ziyaret etti. Smart Energy Yönetim Kurulu Başkanı Halil Demirdağ eşliğinde üretim alanlarını ilgiyle gezen Dr. Çetin Ali Dönmez, Smart Energy gibi üretim tesislerinin Türkiyeye olan faydalarını bir kez daha vurguladı.

2009dan bu yana güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren Smart Energy, Gebzedeki tesisinde yüksek kalite ve verimliliğe sahip yerli güneş panelleri üretimine devam ediyor. Güneş enerjisi sektörüne yaptığı yatırımlarla adını duyuran Smart Energynin Gebze Fabrikası’nda Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Dr. Çetin Ali Dönmez ağırlandı. Dönmez, Smart Energynin yatırımları, panel ve mühendislik projeleri, Ar-Ge faaliyetleri ve hedefleriyle ilgili detaylı bilgiler edindi. Smart Energy Yönetim Kurulu Başkanı Halil Demirdağ eşliğinde üretim alanlarını ilgiyle gezen Dr. Çetin Ali Dönmez, Smart Energy gibi üretim tesislerinin Türkiyeye olan faydalarını bir kez daha vurguladı.
 
Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Dr. Çetin Ali Dönmez’in ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Smart Energy Yönetim Kurulu Başkanı Halil Demirdağ şunları söyledi: “Güneş enerjisi sektörünün en güçlü oyuncularından biri olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızı fabrikamızda ağırladık. Teknoloji ve Ar-Ge yatırımlarımız sayesinde geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine ulaştığımızı anlattık. Güneşten en yüksek faydayı sağlamak adına Smart Energy olarak teknoloji odaklı üretimlerimize büyük bir özveriyle devam edeceğiz.”

Copyright © 2020 | Smart Güneş Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.
Data1