Hakkımızda

Hakkımızda

Smart Energy

2009 yılında Bulgaristan’da kurulan Smart Energy, güneş enerjisi sektöründe; yatırımcı, mühendislik hizmeti veren ve yerli FV güneş paneli üreticisi kimlikleriyle faaliyet göstermektedir.

Smart Energy’nin, yakın zamanda İtalya ve Hollanda’ya açılması planlanan ofisi dışında; Türkiye, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, İsviçre, Ukrayna ve Almanya’da ofisleri bulunmaktadır.

Smart Energy; Bulgaristan’da 24 MW, Romanya’da 8 MW, Yunanistan’da 6 MW ve Türkiye’de ise 69 MW güneş enerjisi santral yatırımı gerçekleştirerek 100 MW’ın üzerinde lokal & global projelere imza atmıştır.

350’nin üzerinde projeye teknik danışmanlık veren ve 2000 MW’tan fazla GES kurulum tecrübesi bulunan Smart Energy, yurtiçinde ve yurtdışında pek çok projeye imza atmaya devam etmektedir.

Smart Energy, Gebze’de yer alan tesisinde; Mono/Poly, PERC, Black Silicon, Cam-Cam, Bifacial, MBB ve Half-Cut Cell gibi yeni jenerasyon panellerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Smart Energy, yıllık 800 MW üretim kapasitesiyle ürettiği yerli güneş panellerini; Almanya, İspanya, İtalya, Ukrayna ve Avusturya ülkelerine ihraç etmektedir. Ayrıca, Smart Energy; Türkiye’de ürettiği panelleri, Almanya Köln’de bulunan depodan global müşterilerine tedarik etmektedir.

Katalog

Şirket Sunumu

65 + farklı ürün
18+ ülkeye ihracaat
12000+ müşteri
65000+ enerji üretimi