Satın Alma

Smart Energy Group’un bu güne kadar ki kurulumları sayesinde edindiği tecrübe ve üreticiler ile kurduğu sıkı ilişkiler, proje için gerekli olan bütün ürün ve hizmetlerin en iyi şartlarda satın alınmasını ve gerekli lojistik organizasyonların kolayca yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Bir zincirin en zayıf halkası kadar güçlü olabileceğinin bilincinde olan Smart Energy Group, sahalarda kullanılacak malzemelerin uzun ömürlü ve güvenilir olmaları konusunda çok hassas davranmaktadır. Dünyanın önde gelen fuarlarını, teknoloji enstitülerini, laboratuarların test raporlarını A’dan Z’ye bütün sistem bileşenleri için takip eden Smart Energy Group, bu sayede güneş paneli teknolojileri, eviriciler, transformatörler, en verimli kablolama ile az kayıplı elektrik sistem tasarımları konusunda çok ciddi bir know-how alt yapısına sahiptir. Takip etmekte olduğu ürünleri ilk önce kendi sahalarında deneyerek, kaliteli hizmet anlayışının nasıl olması gerektiği konusunda sektöre öncülük etmektedir.

Smart Energy Group’un araştırmacı yapısını bilen tedarikçiler ile olan iletişimi, satın alma sürecinde müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun, güvenilir, kaliteli ürünü sunabilmesine fırsat vermektedir.